Budownictwo i architektura : Youturn Pavilion / UNStudio

Fotografia autorstwa Ding Musa UNStudio udostępniła nam nowy pawilon na 29.
Biennale Sztuki w Sao Paulo w Brazylii.
Projekt ma na celu zachęcenie uczestników i gości do interakcji poprzez stworzenie miejsca do prezentacji, dyskusji i debaty.
Artystyczna ekspresja, która również działa programowo, pawilon jest ucieleśnieniem dynamicznej geometrii i cech przestrzennych wspólnych dla pracy firmy (dla porównania należy koniecznie zapoznać się z New Amsterdam Pavilon lub pawilonem Burnham, który wcześniej był prezentowany na AD).
Więcej o pawilonie, w tym zdjęcia Ding Musa po przerwie.
Wystawa obejmuje w sumie sześć.
Terrieros.
które tworzą trasę cyrkulacyjną w przestrzeniach wystawowych.
Odwiedzający przechodzą przez przestrzenie ekspresji, interpretacji i kontemplacji.
Te dynamiczne ruchy są sformalizowane i przekształcone w model projektowy, który z kolei tworzy dynamiczną przestrzeń poprzez zbieżność ścieżki i celu.
.
UNStudio Pawilon Youturn bada kontrast pomiędzy zapewnieniem przestrzeni dla samotności, a także przestrzeni interakcji poprzez warstwowanie geometrii, aby stworzyć prosty okrąg, który mieści się w sztywniejszym zewnętrznym trójkącie.
Ruch dośrodkowy i forma struktury otula i otacza użytkowników z otaczającego biennale, jednocześnie tworząc centralną pustkę; punkt centralny, w którym zbiegają się wszystkie linie, powierzchnie i punkty widzenia.
Ben van Berkel skomentował: Chcieliśmy stworzyć środowisko, w którym może mieć miejsce więcej niż samo doświadczanie samego obiektu.
Obiekt może również stać się maszyną dialogową..
.
UNStudio.
Fotografia autorstwa Ding Musa Youturn Pavilion.
29.
Biennale Sztuki w Sao Paulo, Brazylia, 2010.
UNStudio.
Klient UNStudio: Fundaç.
O Bienal de S.
O Paulo Lokalizacja: S.
O Paulo, Brazylia Strona: Pq.
Ibirapuera.
Port.
O 3.
Pavilh.
O da Bienal, 04094-000.
S.
O Paulo.
SP.
BRASIL Program: Pawilon / Kredyty instalacyjne Architekt: UNStudio, Amsterdam, Holandia Ben van Berkel, Caroline Bos z Christian Veddeler, Jordan Trachtenberg i Florian Licht Inżynieria i budownictwo: p + p, Fuerth, Odenwald, Niemcy Subwencja i sponsorzy: The Netherlands Architecture Fund , Rotterdam Holandia Fundacja Sztuk Wizualnych, Projektowania i Architektury, Amsterdam Zumtobel Licht GmbH, Lemgo, Niemcy p + p, Fuerth, Odenwald, Niemcy
[więcej w: hurtownia portfeli, jaki strop najtańszy, szerokość schodów ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: hurtownia portfeli jaki strop najtańszy szerokość schodów