Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

Galeria Foster + Partners, teatr w Portugalii, świątynia w Indiach, muzeum w Republice Korei i dom Millbrook House Thomasa Phlera.
Świetne projekty, które mogłeś przegapić w zeszłym tygodniu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Sperone Westwater Gallery / Foster + Partners Prawie 35 lat po jej powstaniu, Sperone Westwater nadal prezentuje prace wybitnych artystów różnych narodowości i wieku, którzy pracują w różnych mediach.
Koncepcja galerii jest odpowiedzią na dynamiczny miejski charakter nowojorskiej Bowery i chęć ponownego przemyślenia sposobu, w jaki społeczeństwo angażuje się w sztukę w otoczeniu galerii (czytaj więcej.) Miejski Teatr w Guarda / AVA Architects TMG znajduje się w Guarda, w wiejskiej części Portugalii.
Budynki znajdują się w centralnej części miasta, na południe od granic starego miasta.
Miejsce jest przylegające do zwartej tkanki miejskiej, ale nie ma bezpośredniego związku z otaczającą przestrzenią publiczną.
Miejsce budowy posiada pozornie niewidoczny kontekstualistyczny charakter (czytaj więcej.) Świątynia Shiv / Sameep Padora & Associates Zaprojektowany w dialogu z kapłanem i ludźmi z okolicznych wiosek, projekt świątyni jest wspólnym wysiłkiem.
Zbudowany przez.
Shramdaan.
(samodzielne budowanie) przez mieszkańców wioski, świątynia ta została zbudowana na skromnym budżecie, przy użyciu lokalnego kamienia jako głównego budynku, ze względu na jego dostępność z kamieniołomu w odległości 200 metrów od miejsca świątyni (czytaj dalej.) Mimesis Museum / Alvaro Siza + Castanheira i Bastai Arquitectos Associados + Jun Sung Kim Kot stał się muzeum.
Był kiedyś chiński cesarz, który bardzo lubił koty, i pewnego dnia wezwał najsławniejszego malarza w Imperium i poprosił go o namalowanie kota.
Artystę spodobał się pomysł i obiecał, że nad tym popracuje.
Minął rok i cesarz przypomniał sobie, że malarz wciąż nie dał mu obrazu kota (czytaj więcej.) Millbrook House / Thomas Phifer Podróż do Millbrook House to niespieszne wejście, skupione na doświadczaniu i ponownym doświadczaniu Ziemia.
Na tej 200-hektarowej witrynie architektura dyskretnych obiektów geometrycznych osadzonych w bohaterskim krajobrazie przedstawia choreografię trasy, pośrednicząc w rozłożeniu sekwencji progów i widoków.
W górę, w głąb jazdy, przez las do małego, żwirowego parkingu, podejście przesuwa się na ścieżkę, wznoszącą się wzdłuż grzbietu wzgórza (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: igłofiltry cena, standardowe wymiary drzwi, podchloryn wapnia ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: igłofiltry cena podchloryn wapnia standardowe wymiary drzwi