Architektura 21szego wieku : 4. Międzynarodowe Forum Holcim – Ekonomia Zrównoważonego Budownictwa

Eksperci ze wszystkich kontynentów spotkają się w Bombaju na IV Międzynarodowym Forum Holcim dla Zrównoważonego Budownictwa.
11-13 kwietnia 2013 r.
Konferencja dla nauczycieli akademickich i specjalistów z dziedziny architektury, inżynierii lądowej, urbanistyki, nauk przyrodniczych i społecznych posunie naprzód koncepcje dotyczące tego, jak należy ponownie opracować konstrukcję i dostosować ją do zasad zrównoważonego rozwoju.
Trzydniowa konferencja skupi się na bieżących wyzwaniach ekonomicznych w wielu częściach uprzemysłowionego świata, prowadząc zmianę paradygmatu.
Rządy, firmy i osoby prywatne zdają sobie sprawę, że chociaż zrównoważony rozwój wiąże się z kosztami, to oferuje on również znaczny potencjał gospodarczy.
Forum Holcimu obejmuje warsztaty i wizyty w terenie, a poprowadzi je Indyjski Instytut Technologii (IIT Bombay), a przewodniczy mu architekt Mohsen Mostafavi, dziekan Graduate School of Design, Harvard University, USA, wraz z współprzewodniczącym, inżynierem Battula K.
Chakravarthy, IIT Bombay.
Sponsorowane przez Fundację Holcim Czołowi międzynarodowi prelegenci i wszechstronny program Głównymi prelegentami będą: Sir David Chipperfield, dyrektor David Chipperfield Architekci, z siedzibą w Londynie, Wielka Brytania; Alejandro Aravena, architekt i dyrektor wykonawczy Elemental z siedzibą w Santiago w Chile; Lucas Bretschger, ekonomista i Katedra Ekonomii, ETH Zurich, Szwajcaria; Ian Morris, Willard Professor of Classics i Professor of History na Uniwersytecie Stanforda w USA; i Brinda Somaya, architekt i urbanistka z Mumbaju w Indiach.
Grupy eksperckie w czterech warsztatach będą zorganizowane jako dwa półdniowe sesje wyjazdowe i całodniowe warsztaty mobilne.
(wycieczka), podróżując do różnych miejsc w całym mieście Bombaju.
Warsztaty poświęcone będą tematowi: Ekonomia Zrównoważonego Budownictwa.
poprzez badanie czterech różnych tematów: .
Lokalne zasoby: wykorzystanie regionalnych umiejętności i metabolizmu.
.
Kompaktowe miasto: zrównoważone lub sprawiedliwe prawo gospodarcze .
Zachowana różnorodność: utrzymanie silnych stron przy jednoczesnej modernizacji nieformalnych siedlisk ., .
Ogólna wartość: wykorzystanie wszystkich korzyści od zrównoważonego budownictwa ..
Otwarta rejestracja online Ograniczona liczba miejsc jest dostępna do udziału w Holcim Forum.
Obowiązuje opłata za uczestnictwo w wysokości 500 USD, która obejmuje transfery z lotniska, wszystkie posiłki na 3 dni imprezy, opłatę za uczestnictwo i kopię postępowania z imprezy.
Rejestracja zostanie zakończona 31 stycznia 2013 r .: www.holcimforum.org/register Pełne informacje o programie, profile głośników i przeglądy warsztatów są dostępne na stronie: www.holcimforum.org
[hasła pokrewne: olx kujawsko pomorskie, schody policzkowe, bomar kielce ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: bomar kielce olx kujawsko pomorskie schody policzkowe