Architektura 21szego wieku : ABI wznosi się, ale czy budynek naprawdę się powraca

W nawiązaniu do poprzedniego postu, który niedawno publikowaliśmy na temat pozytywnego wizerunku indeksu Bilingu Architektonicznego (ABI), wskaźniki przyszłościowe dla działalności budowlanej i budowlanej stawały się coraz bardziej pozytywne w ostatnich miesiącach, co jest dobre Aktualności.
Obecne warunki rynkowe dla architektury i perspektywy krótkoterminowej dla branży budowlanej w USA to dwustronna historia, z perspektywicznymi wskaźnikami pokazującymi stałą poprawę, ale poważnymi obawami wynikającymi z zbliżającego się fiskalnego fiskusa.
Oczywiście, dobra wiadomość nie jest równomiernie rozłożona na sektory i regiony.
W związku z niższymi stopami procentowymi, rosnącym popytem na mieszkania do wynajęcia oraz progresywnym zmniejszaniem się kryzysu związanego z kredytami hipotecznymi, sektor budownictwa mieszkaniowego (57,3) szybko się poprawia, podczas gdy aktywność w budownictwie komercyjnym i przemysłowym utrzymuje się na niezmienionym poziomie.
Więcej informacji po przerwie.
Wskaźnik ABI nie jest jedynym wskaźnikiem zachęcającym.
Powiązani budowniczowie i wykonawcy.
najnowszy wskaźnik zaległości w budownictwie pokazuje zaległości w pracy wśród wykonawców budowlanych w wieku ośmiu miesięcy, czyli więcej niż w jakimkolwiek innym okresie w ciągu ostatnich trzech lat.
Złe wieści tkwią jednak w chaotycznej polityce tego kraju i rosnącym prawdopodobieństwie, że kraj przejdzie przez budzący obawy klif fiskalny.
spowodowane agresywnymi cięciami wydatków fiskalnych i podwyżkami podatków od razu rozpoczynającymi się stycznia, jeśli decydenci nie osiągną porozumienia w sprawie planu obniżenia deficytu.
Tak się martwi, że w ostatnim liście do przywódców kongresów Amerykański Instytut Architektów ostrzegł, że środki ograniczające budżet, jak określono, ograniczyłyby federalne inwestycje w projektowanie i budowę o ponad 2 miliardy dolarów i przyspieszyłyby utratę nawet 600 000 miejsc pracy w całym kraju.
przemysł.
Nawet jeśli dojdzie do jakiejś formy konsensusu, branża obawia się, że opóźnienie nieistotnych napraw, konserwacji i modernizacji budynków i infrastruktury będzie postrzegane jako łatwy cel dla natychmiastowych oszczędności.
W każdym razie branża uznała, że nawet rozsądne porozumienie prawie na pewno wymaga cięć w budżetach na projekty i budownictwo.
Dobra wiadomość jest taka, że na razie poprawia się perspektywa krótkoterminowa branży poza fiskalnym klifem.
Zła wiadomość jest taka, że wiele z tego różowego obrazu zależy od rozsądnego działania polityków.
Dzięki uprzejmości designbuildsource.com
[więcej w: jaki strop najtańszy, mrówka hrubieszów, tona piasku cena ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: jaki strop najtańszy mrówka hrubieszów tona piasku cena