Budownictwo wczoraj i dzis : BIG i OMA Neck-to-Neck dla centrum konferencyjnego Miami Beach

Dzięki uprzejmości architektów Curbed Miami High Profile BIG (Bjarke Ingels) i OMA (Rem Koolhaas) są w bliskiej walce o wygraną w konkursie na rewitalizację projektu centrum konferencyjnego Miami Beach Convention Center.
Niedawno wstrzymane przez sondę korupcyjną i kwestie proceduralne, ambitne plany Miami Beach dotyczące utworzenia 52-akrowej dzielnicy centrum kongresowego ponownie zmierzają w kierunku decydującego głosowania wybranych urzędników.
Zalecenia komisji zostaną zweryfikowane przez tymczasową kierownika miasta Kathie Brooks, która wyda własne zalecenia dla miejskich komisarzy.
Komisarze mogli głosować nad projektem i zespołami programistów 12 grudnia.
Więcej informacji po przerwie.
We wtorek komitet miejski, którego zadaniem było przeglądanie referencji zainteresowanych zespołów programistycznych, spotkał się i zidentyfikował liderów.
jeszcze raz .
wyremontować centrum kongresowe, zbudować 800-pokojowy hotel i wydzierżawić i zagospodarować otaczające grunty publiczne.
Komitet spotkał się poprzednio tego lata, ale został ponownie przyjęty po tym, jak urzędnicy miejscy martwili się, że pierwsze spotkanie mogło nie być zgodne z ustawą Sunshine na Florydzie.
Najlepiej przygotowana przez komisję do rozpoczęcia planowania i negocjowania najmu ziemi: zespoły prowadzone przez Portman Holdings i CG Group Ugo Colombo oraz Tishman i deweloper Roberta Wennetta UIA.
52-hektarowy plan rewitalizacji w Miami Beach pojawił się niemal rok temu z nadziei, że partnerstwo z prywatnymi inwestorami i deweloperami pomoże sfinansować rozbudowę i remonty centrum kongresowego, które liderzy miast i firmy stymulują od lat bezskutecznie.
Budynek, który niegdyś wypełniał hotele i restauracje z zakonnicami z miasta, z czasem przyciągnął mniej ważnych konwencji i stał się atrakcją dla lokalnych targów.
Ale zanim miasto zdążyło zamknąć okno, by zespoły mogły zgłaszać swoje kwalifikacje, ówczesny menedżer Miami Beach zwolnił dyrektora ds.
Zakupów w mieście i poprosił o zbadanie, czy były urzędnik wyciekł z chronionych informacji o projekcie i próbuje stworzyć własny zespół programistów.
Były dyrektor ds.
Zakupów, Gus Lopez, został oskarżony w zeszłym miesiącu o fałszowanie ofert i ściąganie haraczy za opłaty niezwiązane z ofertami w centrum kongresowym.
Nie przyznał się do winy.
Prokuratorzy twierdzą, że śledztwo w sprawie Lopez i centrum kongresowego nadal trwa.
Miejscy komisarze zgodzili się jednak przesunąć projekt w kierunku głosowania w zeszłym miesiącu po tym, jak prokuratorzy powiedzieli w wiadomości e-mail, że ich śledztwo nie dało żadnych dowodów na to, że oferty centrów konferencyjnych zostały skażone.
Decyzja była dość jasna: posuwajmy się naprzód ,.
Powiedział Brooks.
Nie słyszeliśmy w tej chwili nic inaczej. Dzięki uprzejmości The Miami Herald
[podobne: mrówka gryfice, jak zrobić projekt domu, impregnaty do drewna na zewnątrz ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: impregnaty do drewna na zewnątrz jak zrobić projekt domu mrówka gryfice