Nowoczesna architektura : AD Round Up: Biblioteki Część V

Z biblioteki znajdującej się w dawnym pałacu Ludwika Bonaparte w 1807 roku, do nowoczesnej biblioteki uniwersyteckiej ukończonej w tym roku w Republice Korei, znajduje się nasz 5.
wybór wcześniejszych bibliotek.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Biblioteka uniwersytecka Utrecht / Grosfeld van der Velde Architecten Dawny pałac Louisa Bonaparte, zbudowany w 1807 roku, położony na Drift w historycznym centrum Utrechtu, przeszedł gruntowny przebudowę w ostatnich latach.
Pierwsza i najbardziej znacząca część Universiteitsbibliotheek Binnenstad (University Library City Center) i główne wejście do klastra.
Drift.
na Drift są teraz kompletne (czytaj więcej.) Ingleside Branch Library / Fougeron Architecture Ten projekt dla tej biblioteki oddziału wygrał ogólnokrajowy konkurs organizowany przez Publiczną Bibliotekę w San Francisco w 2002 roku, a budowa została ukończona we wrześniu 2009 roku.
Znajduje się na rogu Ocean Avenue dużo, projekt składa się z głównej czytelni, czytelni dla dzieci, pokoju wspólnoty, przestrzeni wsparcia personelu i ogrodu na świeżym powietrzu (czytaj dalej.) Foug.
Res Biblioteque / Tétrarc Architekci Stéphane Chalmeau udostępnił nam swoje zdjęcia w nowej bibliotece przez francuską firmę Tétrarc Architects.
The Foug.
Res Biblioteque podąża za współczesnym podejściem do bibliotek jako przestrzeni spotkań, a nie tylko do przechowywania książek.
Ze względu na funkcję publiczną budynku, wyraża się przez miasto poprzez szczegóły fasady widoczne na powyższym zdjęciu (czytaj więcej.) Bibliotheque Montarville-Boucher-de la Bruere / Briere, Gilbert + Associes The Montarville.
Biblioteka Publiczna Boucher la Bru.
Re znajduje się w centrum miasta Boucherville, 40.000 miast położonych nad brzegiem rzeki St.
Lawrence River na wschód od Montrealu.
Zbudowany ponad 25 lat temu, biblioteka miejska musi rozbudowywać i rekonfigurować istniejące obiekty, aby mogła lepiej realizować swoją misję i świadczyć usługi zgodnie z nowymi i pojawiającymi się trendami społecznymi, kulturowymi i technologicznymi (czytaj więcej.) Uniwersytet Myongji Biblioteka Bangmok / Gansam Architects & Associates Masowanie rozpoczęło się od delikatnie zakrzywionej formy, która ma na celu powitanie ciała studenta Uniwersytetu Myongji i harmonizuje w otoczeniu dzielnicy mieszkalnej i innych obiektów uniwersyteckich.
Kwadratowa masa została następnie wstawiona, aby służyć jako strefy funkcjonalne do przechowywania książek.
Krzywoliniowa zewnętrzna skóra ożywa za pomocą U-GLASS, a kwadratowa masa jest wyrażana za pomocą drewna (IPE), która odnosi się do natury z książek, papieru i półek na książki (czytaj dalej.)
[podobne: schody policzkowe, jaki beton na fundamenty, jak zrobić projekt domu ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: jak zrobić projekt domu jaki beton na fundamenty schody policzkowe