Nowoczesna architektura : Ogłoszono zwycięzców konkursu Habitats Design Competiton

Ogólnie Zwycięzca / Maria-Cristina Banceanu RESET Development z przyjemnością ogłasza zwycięzców pierwszego w historii Zjednoczonego Zjednoczonego Królestwa Konkursu Projektowania Siedliskowych Projektów, prowadzonego we współpracy z CIRIA i livingroofs.org.
Konkurs koncentruje się na docenianiu bioróżnorodności w środowisku budowlanym i otrzymał szeroki wachlarz zgłoszeń od uczestników z całego kraju, które obejmowały zgłoszenia nie tylko od architektów, ale od inżynierów, projektantów krajobrazu i studentów.
Sukces tego tegorocznego konkursu doprowadził do tego, że IHDC staje się corocznym wydarzeniem z premierą w 2011 roku, która odbędzie się w przyszłym roku.
Możesz zobaczyć zwycięskie propozycje po przerwie.
Zwycięska praca zgłoszona przez Marię-Cristinę Banceanu z Edge Hill Halls of Residence w Liverpoolu była znakomitym przykładem całościowego podejścia do designu z naturą w jego sercu.
Ten projekt ilustruje imponujące połączenie sprytnego planowania strony z dbałością o szczegóły.
Ten uczestnik naprawdę nawiązał kontakt z opisem, zwracając uwagę na lokalne gatunki roślin i kwestie bioróżnorodności.
Istnieje praktyczna integracja efektywności energetycznej, ochrony wody i różnorodności biologicznej.
Nie wpłynęło to jednak negatywnie na szersze kwestie zrównoważonego rozwoju, o których mowa w programie.
Sędziowie byli oczarowani przemyślanym włączeniem przestrzeni dla nietoperzy i ptaków.
.
IHDC JUDGING PANEL Ogólny zwycięzca / Maria-Cristina Banceanu Ogólny zwycięzca / Maria-Cristina Banceanu Ogólny zwycięzca / Maria-Cristina Banceanu Zdobywca drugiego miejsca,.
Matripolis ., projekt brownfield na stronie Łabędzia Łowczego na Tyne zaprojektowany przez Paul Jones i David Dobereiner, a także wysoko rekomendowany katalog.
Seed Catalog ., podejście do projektowania Hull zaprojektowane przez zespół RED.
wywarł również na sędziach wrażenie, że obaj proponowali sposoby na zintegrowanie natury z gęstymi miejskimi przestrzeniami.
Trzy nagrodzone prace, wraz z 5 innymi finalistami, będą wyświetlane w ramach 5-tygodniowej wystawy publicznej w Galerii Cafe w Centrum Budowlanym, Store Street, od 14 września do 16 października.
Prace można również oglądać online na stronie www.ihdc.org.uk.
Runner Up / Paul Jones i David Dobereiner Runner Up / Paul Jones i David Dobereiner Runner Up / Paul Jones i David Dobereiner Runner Up / Paul Jones i David Dobereiner Wysoko cenieni / Susannah Hagan, Silvio Caputo, Mark Gaterell Wysoko cenieni / Susannah Hagan, Silvio Caputo, Mark Gaterell Wysoko cenieni / Susannah Hagan, Silvio Caputo, Mark Gaterell Wysoko cenieni / Susannah Hagan, Silvio Caputo, Mark Gaterell
[patrz też: schody policzkowe, bomar kielce, mrówka jastrzębie ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: bomar kielce mrówka jastrzębie schody policzkowe