Nowoczesna architektura : Pierwsze wrażenia i wejścia do budynków – dlaczego projekt i funkcjonalność są ważne

Od lat chodzę do budynków z otwartym okiem na elementy architektoniczne.
czy to ogólny projekt, wykończenia, produkty, oświetlenie czy inne obserwacje.
To niesamowite, że praca w branży architektonicznej, inżynieryjnej lub budowlanej na zawsze zmieni sposób, w jaki patrzysz na budynki.
Powinny być specjalne licencje dla kierowców dla tych z nas w tej branży.
ile wypadków samochodowych wspólnie spowodowaliśmy, że prawie uderzyliśmy hamulcami na ruchliwej ulicy, aby rzucić okiem na piękny budynek.
Taka jest moc pierwszych wrażeń.
To duży czynnik w projektowaniu budynków.
Jak w przypadku każdego wprowadzenia.
do ludzi, miejsc czy produktów.
pierwsze wrażenia są krytyczne.
Podobnie jak w przypadku rozmów kwalifikacyjnych o pracę, nie można zaprzeczyć, że związek między tym, co mózg podnosi w tych pierwszych sekundach, a postrzeganą jakością w życiu tego związku.
I już wiemy, że kiedy ludzie są już na ich drodze, to bardzo, bardzo trudno je zmienić.
Jakie są pierwsze wrażenia, kiedy mieszkańcy wchodzą do twojego budynku.
Gdzie są centralne punkty i co mówią o twoim projekcie.
Od tak dawna wrażenia te zostały stworzone przez detale lub monumentalne cechy wysoko w suficie, dzieło sztuki lub jakiś inny element wizualny.
Wejścia do budynków mogą jednak odgrywać rolę w kształtowaniu doświadczenia mieszkańców i zdolności do przyjmowania tego punktu centralnego.
Maria Lorena Lehman, jedna z wiodących ekspertów w dostarczaniu wyjątkowych doświadczeń mieszkańców dzięki inteligentnemu projektowaniu budynków, ma dobre przemyślenia na ten temat na swoim blogu Sensing Architecture:.
Część każdej przestrzeni to wejście.
nie zaniedbuj znaczenia progu.
Tutaj możesz pomóc pasażerom przygotować się na bodźce wizualne, które zaraz wezmą.
Jeśli nie ma fizycznego progu, pomyśl o tym, w jaki sposób szczegóły pomieszczenia, oświetlenie, materiały i ogólna geometria zwrócą na siebie uwagę, ponieważ w miarę upływu czasu będą one miały większy zasięg.
W końcu ciężko jest przesiąknąć wizualnym pięknem architektonicznego arcydzieła, jeśli twoje spodnie są zajęte wchłanianiem tego, co jest na podłodze: tam pojawia się Floorometry.
Nowe spojrzenie na tradycyjny świat podłóg wejściowych, ten nowy system firmy Construction Specialties, Inc.
chce dać architektom możliwość reimagine ich budynków.
wejścia.
tworzenie tych ważnych pierwszych wrażeń i wiodących użytkowników w ich zamierzonych miejscach docelowych w obrębie tych budynków.
Uważamy, że nadszedł czas na ponowne przemyślenie podłogi, szczególnie w wejściach naszego budynku.
Czy inteligentne, kreatywne i piękne projekty są wprowadzane w miarę ewolucji architektury.
musimy zostawić zwijane maty dla sklepów i ganków na całym świecie.
Zróbmy coś architektonicznie znaczącego.
jako integralna część ogólnego projektu.
Problemem w przeszłości było znalezienie produktów, które wyglądają świetnie, ale także działają w obszarach o dużym natężeniu ruchu.
Ile razy widziałeś, jak piękne wykończenie zostało zużyte, a mieszkańcy trzęsą butami (ahem.
Pięty!) Na podłogę dzień po dniu.
To sprytne spojrzenie z katalogu Floorometry przedstawiającego niektóre wykończenia dostępne w tym nowym, łatwym do zainstalowania produkcie do podłóg wejściowych: Oto w jaki sposób Floorometry przenosi podłogę wejściową na nowy poziom: Tradycyjne wejście podłogoweC / S FloorometryThe kulminacja lat badań rynkowych, Floorometry został opracowany specjalnie dla wysokiej klasy budynków, które wymagają oświadczenia w przedpokoju.
Tak dynamiczny jak wizualny urok Floorometry łatwo zapomnieć, że zwracano również uwagę na wydajność.
Floorometry są niezwykle skuteczne w zatrzymywaniu brudu i wilgoci w drzwiach, co oznacza, że inne wykończenia podłóg będą trwać dłużej i kosztować mniej, aby zachować piękność przez wiele lat.
Floorometria przyczynia się również do uzyskania wielu punktów LEED, w tym IQ 5, który wymaga od projektantów zastosowania systemów stałych wejść (kratki, kraty itp.) O długości co najmniej 10 stóp przy wszystkich wejściach o dużym natężeniu ruchu.
Wszystkie systemy Floorometry są zbudowane z materiałów starannie dobranych tak, aby były piękne, długotrwałe, a także zawierają wyjątkowo wysoki poziom zawartości materiałów pochodzących z recyklingu.
Ten produkt nie tylko jest projektowany z myślą o środowisku, ale jest również produkowany przez odpowiedzialnego producenta.
Aby dowiedzieć się więcej o niektórych aspektach zarządzania środowiskiem w firmie budowlanej, Inc.
poświęć chwilę, aby obejrzeć film i odwiedzić poniższe linki.
Linki http://www.c-sgroup.com/sustainable/overview http://www.howards-blog.com Disclaimer: Jest to sponsorowany post przez Construction Specialties (C / S), jednego z naszych partnerów.
[przypisy: mrówka jasło, podchloryn wapnia, mrówka jarosław ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: mrówka jarosław mrówka jasło podchloryn wapnia