Nowoczesna architektura : Seminarium internetowe: Łączenie BIM z alternatywnym dostarczaniem projektu

Korzyści płynące z narzędzi do modelowania informacji o budynku (BIM) przynoszą największą korzyść, gdy są stosowane w zintegrowanym zespole projektowym.
Według wielu zwolenników BIM, nagrody wzrastają wielokrotnie, gdy technologia jest wdrażana wraz z metodą dostarczania, która wspiera środowisko współpracy i zapewnia wczesne zaangażowanie kluczowych interesariuszy.
Członkowie zespołu projektującego i wykonującego prace przy kompleksie szpitalnym o powierzchni 289 łóżek w kampusie Mission Bay Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco polegają na takim procesie.
Chociaż projekt o wartości około 1,5 mld USD nie zostanie ukończony do 2014 r., Już teraz czerpie korzyści.
Niektóre z najjaśniejszych umysłów w zakresie projektowania i budowy budynków będą opowiadać o wykorzystaniu technologii BIM w celu usprawnienia współpracy i dostarczania projektów na czas i przy użyciu budżetu.
Webinarium odbędzie się w czwartek, 30 września o godz.
14:00 EST.
Wprowadzenie: Viktor Varkonyi, dyrektor naczelny, Graphisoft Moderator: Joann Gonchar, starszy redaktor naczelny, panele rekordów architektonicznych: George Pfeffer, wiceprezes wykonawczy, DPR Construction Ann Killeen, AIA, NCARB, LEED AP, dyrektor zarządzający, Anshen + Allen J.
Stuart Eckblad, AIA, dyrektor ds.
Projektowania i budowy, Centrum medyczne UCSF Aby zarejestrować się na to wydarzenie, kliknij tutaj.
[więcej w: podchloryn wapnia, tona piasku cena, wapno chlorowane ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Artykuł dotyczy tematów: podchloryn wapnia tona piasku cena wapno chlorowane